Понеділок, 20.05.2024, 02:54
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 223
Статистика

Пользователи: 404
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Математика, логіка, інтелект
н

Конкурси  

З метою дотримання вимог ПОЛОЖЕННЯ та ЛИСТА і відповідно до ПРОТОКОЛУ №1 від

03.07.2015 року розширеного засідання Центрального організаційного комітету та регіональних

організаторів Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" доводимо до Вас таку інформацію:

1. Міжнародний математичний конкурс «Кенгуру» в Україні (далі – Конкурс) у 2015/2016

навчальному році буде проведено у два етапи: Всеукраїнський (для учнів 2-6 класів) – 4 грудня 2015

року та Міжнародний (для учнів 2 - 11 класів) – 17 березня 2016 року.

2. Заявки на участь у першому етапі Конкурсу надсилаються до 1 листопада 2015 року, у другому – до

12 лютого 2016 року на адресу організаційного комітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054.

3. Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються: для Всеукраїнського етапу –

до 1 березня, для Міжнародного етапу – до 1 липня 2015 року.

4. Для якісної підготовки завдань, друку кольорових бланків Всеукраїнського та Міжнародного етапів,

книжок, сертифікатів, для виготовлення логічних складалок та сувенірів для учасників та

організаторів конкурсу та у зв’язку з теперішньою економічною ситуацією визначено, що сума

зборів коштів з одного учасника у 2015/16 навчальному році не повинна перевищувати 17 грн.

5. Благочинна пожертва, що має бути перерахована на розрахунковий рахунок Благодійного фонду

«Ліцей», складає 15 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття

витрат на організацію та проведення конкурсу Центральним організаційним комітетом.

6. Різниця між зібраними та перерахованими пожертвами використовується для забезпечення

організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об’єднанні навчальних закладів.

7. Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних пожертв учасників конкурсу.

Директор ліцею                                  Добосевич М.С.


У М О В И

організації та проведення

Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру” у 2015 – 2016 н.р.

Відповідно до повноважень, делегованих  Міжнародною асоціацією "KANGOUROU SANS FRONTIERES” («Кенгуру без кордонів»), що працює під егідою ЮНЕСКО, та на виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"" та Листа МОН № 141/10-1112 від 29.07.2015 року конкурс проводиться в Україні Львівським фізико-математичним ліцеєм-інтернатом при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів, вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників шляхом аналізу статистичних даних результатів конкурсу.

Авторські права на всі завдання Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» належать Міжнародній асоціації "KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

 

1.  Оргкомітет конкурсу

Організація та проведення в Україні Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» покладається на організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич).

Дії оргкомітету з організації та проведення конкурсу регламентуються "Положенням про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"” (наказ МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.12 року)  цими умовами, Листом МОНмолодьспорту № 141/10-1112 від 29.07.2015 року планом  заходів, що додається, та вимогами Міжнародної асоціації "KANGOUROU SANS FRONTIERES”.

Адреса оргкомітету: вул. Караджича, 29, м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 2401700

e-mail: kangaroo.konkurs@gmail.com;  www.kangaroo.com.ua.

 

2. Участь у конкурсах

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора конкурсу в своєму навчальному закладі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

Координатор заповнює ЗАЯВКУ 1 на участь у конкурсі та надсилає її на адресу Центрального оргкомітету разом з копією переказу благочинної пожертви (КВИТАНЦІЇ) не пізніше 1 листопада 2015 року для участі у Першиму етапі, та ЗАЯВКУ 2 не пізніше 12 лютого 2016 року для участі у Другому - Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру – 2016».

Лист щодо врегулювань деяких питань, пов’язаних з організацією та проведенням Всеукраїнського та Міжнародного етапів математичного конкурсу «Кенгуру» в Україні у 2015/16 навчальному році.

 3. Порядок проведення конкурсу

Організацію та проведення конкурсу в регіонах здійснюють регіональні координаційні центри та регіональні координатори. Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цього навчального закладу.

Конкурс проводиться у два етапи: осінній (листопад-грудень) та весняний (березень). Обидва конкурси незалежні між собою.

Мета першого етапу Конкурсу - пропедевтика знань та умінь учнів 2-6 класів. Цей етап Конкурсу проводиться за завданнями, визначеними Організаційним комітетом.

Мета другого етапу Конкурсу - поглиблення знань та умінь учнів 2-11 класів на основі матеріалів, що надані Асоціацією.

Перший етап проводиться в один день 4 грудня 2015 року, Другий етап - в один день 17 березня 2016 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку.

Регіональні організатори математичного конкурсу «Кенгуру»

Регіональні організатори

Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

 

4. Зміст і структура завдань

Перший етап Конкурсу проводиться за завданнями, що визначені Організаційним комітетом.

Другий етап Конкурсу проводиться за завданнями Асоціації, що затверджуються на міжнародній конференції представників країн-учасниць Асоціації

 

5. Підбиття  підсумків конкурсу

Збір та обробка результатів учасників конкурсу проводиться відповідно до законодавства України, що регламентує збір та обробку персональних даних. Збору та обробці підлягають прізвища та імена учасників, дані про їх загальноосвітні навчальні заклади, класи, а також відповіді на завдання конкурсу. Факт відправки загальноосвітніми навчальними закладами бланків відповідей та бланків реєстрації учасників конкурсу на обробку означає, що загальноосвітній навчальний заклад гарантує наявність згоди батьків (або законних представників) учнів на необхідну для проведення конкурсу обробку персональних даних авторів відправлених відповідей та несе всю зумовлену цим відповідальність і дає свою згоду на оприлюднення результатів навчального закладу в регіональному та всеукраїнському рейтингах.

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після проведення кожного з етапів.

Офіційні результати проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру-2016» розміщується на сайті: www.kangaroo.com.ua.

 

6. Відзначення учасників конкурсу та фінансування

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників та залучених спонсорських коштів на місцях.

 

Примітка: З метою виконання наказу МОНмолодьспорту № 552 від 07.05.2012 року "Про затвердження Положення про Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру"" і Листа МОН № 141/10-1112 від 29.07.2015 року та згідно з цими Умовами всім зацікавленим у проведенні конкурсу особам необхідно перераховувати благочинні пожертви через відділення Ощадного банку та інших банків на розрахунковий рахунок благодійного фонду "Ліцей”.

 

Львівське відділення Укрексімбанку

Р/р 260010060560  МФО 325718, код 22360064 (з поміткою "Благочинні пожертви”)

Отримувач — Благодійний фонд "Ліцей”

 

Результати Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру" від 06.12.2013Метою конкурсу "Кенгуру" є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.

Особливість конкурсу полягає у тому, що ані переможців, ані переможених немає. Кожна дитина знає, що це насамперед особиста перемога. Серед «кенгурят» понад 20 призерів Міжнародних предметних олімпіад і тисячі дітей, які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу.

З 2000 року оргкомітет конкурсу, за сприянням Міністерства освіти та науки України та АР Крим, проводить літні зустрічі в мальовничому містечку Лівадія поблизу Ялти. Учні з різних регіонів України мають можливість поспілкуватися з організаторами конкурсу, знайти нових друзів і, звичайно, попрацювати над цікавими задачами. За сім років учасниками таких зустрічей були понад 800 «кенгурят» з нашої держави, а також школярі з Румунії, Литви, Болгарії, координатори конкурсу з Польщі. Наші діти мали змогу побувати в аналогічних таборах у цих країнах.

Конкурс «Кенгуру» має на меті не лише зацікавити дітей математикою, – це і спроба об’єднати навколо вирішення спільних проблем вчителів математики з різних областей України. Зустрічаючись на щорічних семінарах, які теж проводить оргкомітет конкурсу, вчителі діляться досвідом, слухають цікаві лекції своїх колег. Саме тут кожного року обговорюються і шліфуються нові задачі для наступного конкурсу, авторами яких здебільшого є самі його учасники. Найцікавіші задачі оргкомітет конкурсу кожного року надсилає до Міжнародного організаційного комітету, на засіданні якого досвідчені математики, що представляють кожну країну-учасницю, формують пакет завдань для майбутнього змагання. І вже потім ці задачі повертаються у вигляді завдань конкурсу.

Запрошуємо брати участь у підготовці задач різного рівня для представлення Міжнародному оргкомітету конкурсу "Кенгуру" від України. Розроблені задачі надсилайте на адресу: koolmi@ukr.net. Бажано, щоб у районах були створені творчі групи по розробці таких завдань під керівництвом районного координатора.

У 2013/2014 навчальному році Всеукраїнський етап конкурсу планується провести 06.12.2013 (перша п"ятниця грудня), а Міжнародний етап - 20.03.2014 (третій четвер березня).