Вівторок, 20.04.2021, 05:30
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 215
Статистика

Пользователи: 387
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Математика, логіка, інтелект
Головна » 2020 » Січень » 28 » РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ
10:07
РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УЧНІВСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З МАТЕМАТИКИ

За рішенням оргкомітету і журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики у 2019/2020 навчальному році переможцями стали такі учні:

І місце

1.             Бараннік Ольга, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради

2.             Шульга Олена, учениця 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

3.             Ішечкін Євгеній, учень 9 класу Черкаської гімназії № 9 імені О.М. Луценка Черкаської міської ради

4.             Гриценко Ірина, учениця 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради

 

ІІ місце

1.             Озірний Денис, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

2.             Нестерко Марія, учениця 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

3.             Теліга Владімір, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Ліцей – загальноосвітня школа ІІІІ ступенів «Лідер» Смілянської міської ради

4.             Новіков Дмитро, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

5.             Зінченко Софія, учениця 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

6.             Дякон Олександр, учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія школа естетичного виховання» Уманської міської ради

7.             Палагін Дмитро, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

8.             Ягода Євгенія, учениця 10 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради

9.             Біленко Андрій, учень 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

10.         Малахов Єгор, учень 9 класу Черкаської гімназії № 9 імені О.М. Луценка Черкаської міської ради

11.         Задорожний Павло, учень 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

12.         Мельник Ілля, учень 9 класу Уманської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради

13.         Гордієнко Іван, учень 9 класу Легедзинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тальнівської районної ради

14.         Балашова Марія, учениця 8 класу Родниківської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка Уманської районної ради

15.         Борзяк Артем, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

16.         Гайворонський Тимур, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

17.         Завальська Анастасія, учениця 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

18.         Лініченко Іван, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

19.         Кондратенко Георгій, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

20.         Бобух Маргарита, учениця 7 класу Червонослобідського закладу загальної середньої освіти ІІІІ ступенів №2 Червонослобідської сільської ради

21.         Глинський Марк, учень 7 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

22.         Семененко Микола, учень 7 класу Корсунь-Шевченківської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов Корсунь-Шевченківської районної ради

23.         Стрижак Олександр, учень 7 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

24.         Ніколаєнко Володимир, учень 7 класу Звенигородської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів №1 Звенигородської районної ради

 

ІІІ місце

1.             Кравченко Владислав, учень 11 класу Христинівської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 2 Христинівської районної ради

2.             Кісіль Сергій, учень 11 класу Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Шполянської об'єднаної територіальної громади

3.             Кулинич Вячеслав, учень 11 класу Шполянського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 гімназія» міської ради Шполянської об'єднаної територіальної громади

4.             Нагорна Катерина, учениця 10 класу Черкаської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради

5.             Гук Дмитро, учень 10 класу Звенигородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 Звенигородської районної ради

6.             Ступак Захар, учень 10 класу Христинівської загальноосвітньої школи № 2 Христинівської районної ради

7.             Мельник Михайло, учень 10 класу Корсунь-Шевченківського ліцею Корсунь-Шевченківської районної ради

8.             Мінько Наталія, учениця 10 класу Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради

9.             Ткаченко Олександр, учень 10 класу комунального закладу «Степанецький ліцей-опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради об'єднаної територіальної громади

10.         Гуля Владислава, учениця 9 класу Мошнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради

11.         Опанасенко Катерина, учениця 9 класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради

12.         Говорун Богдан, учень 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради

13.         Мадюдя Анна, учениця 9 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради

14.         Шевченко Валерія, учениця 9 класу Золотоніської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 6 Золотоніської міської ради

15.         Булатніков Артур, учень 9 класу Ватутінської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 2 ім. М.Ф. Ватутіна Ватутінської міської ради

16.         Бекірова Ельмаз Мансур-кизи, учениця 9 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради

17.         Каліна Артем, учень 8 класу Смілянської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів №1 Смілянської міської ради

18.         Пономаренко Вероніка, учениця 8 класу Ватутінської спеціалізованої школи ІІІІ ступенів № 1 Ватутінської міської ради

19.         Дідур Данило, учень 8 класу навчально-виховного комплексу «Уманська міська гімназія школа естетичного виховання» Уманської міської ради

20.         Жосан Юлія, учениця 8 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О.М. Луценка Черкаської міської ради

21.         Головченко Артем, учень 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 22 Черкаської міської ради

22.         Плосконос Вікторія, учениця 7 класу Шполянської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 5 Шполянської об'єднаної територіальної громади

23.         Пасічна Діана, учениця 7 класу Черкаської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 19 Черкаської міської ради

24.         Есінова Яна, учениця 7 класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради

25.         Вишемірський Роман, учень 7 класу комунального закладу «Катеринопільський навчально-виховний комплекс № 1 «Загальноосвітня школа І‒ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Катеринопільської районної ради

26.         Ель-Анссарі Маліка Абдельазізівна, учениця 7 класу Смілянської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради

27.         Скорик Інна, учениця 7 класу Скориківської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів Золотоніської районної ради

28.         Мельник Ярослава, учениця 7 класу Кузьминогребельської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів Христинівської районної ради

29.         Демашок Вадим, учень 7 класу опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5» Монастирищенської районної ради

  

Методист математики                                               О.М. Козлова

Переглядів: 522 | Додав: козлова | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]