Середа, 21.04.2021, 05:53
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 215
Статистика

Пользователи: 387
Форма входу
Пошук
Календар
«  Січень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Математика, логіка, інтелект
Головна » 2016 » Січень » 26 » результати ІІІ етапу всеукраїнської олімпіади з математики у 2016 році
10:24
результати ІІІ етапу всеукраїнської олімпіади з математики у 2016 році

За результатами виконання завдань першого та другого турів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики оргкомітет і журі визначило, що переможцями ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики стали такі учні:

 

І місце

1.      Жовтобрюх Артур, учень 7 класу Монастирищенської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради

2.      Коросько Владислав, учень 8 класу Шендерівського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Корсунь-Шевченківської районної ради

3.      Павленко Андрій, учень 9 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

4.      Рачек Владислав, учень 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

5.      Чан Фіонг Ань, учениця 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

 

ІІ місце

6.      Бараннік Ольга, учениця 7 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

7.      Смоляр Соломія, учениця 7 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

8.      Ткаченко Ярослав, учень 7 класу Вербівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради

9.      Каштан В’ячеслав, учень 7 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

10.  Бурлака Владислав, учень 7 класу Черкаського колегіуму "Берегиня" Черкаської міської ради

11.  Цегельник Богдан, учень 7 класу Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради

12.  Свистун Анастасія, учениця 8 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Смілянської міської ради

13.  Гугнішева Дар’я, учениця 8 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

14.  Діхтяренко Тетяна, учениця 8 класу Кам’янської загальноосвітньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів №2 Кам’янської районної ради

15.  Барілко Вєста, учениця 8 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

16.  Зозуля Ірина, учениця 9 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради

17.  Третяк Юлія, учениця 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

18.  Провозюк Анна, учениця 9 класу Чорнобаївської гімназії Чорнобаївської районної ради

19.  Парафейнікова Олександра, учениця 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

20.  Братцев Антін, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

21.  Томіло Артем, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

22.  Ціон Михайло, учень 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

23.  Борзяк Андрій, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

24.  Мокрий Андрій, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

25.  Парій Данило, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

26.  Москаленко Світлана, учениця 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

 

ІІІ місце

27.  Кравченко Владислав, учень 7 класу Христинівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Христинівської районної ради

28.  Кириленко Ілля, учень 7 класу Корсунь-Шевченківської гімназії Корсунь-Шевченківської районної ради

29.  Іноземець Анна, учениця 7 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 Черкаської міської ради

30.  Неумита Марія, учениця 7 класу Озірянської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Звенигородської районної ради

31.  Зацепіна Марія, учениця 7 класу Хмільнянського навчально-виховного комплексу „Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” Канівської районної ради

32.  Касьян В’ячеслав, учень 7 класу Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради

33.  Осадча Богдана, учениця 7 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради

34.  Гапонюк Олексій, учень 8 класу Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №19 Черкаської міської ради

35.  Іванов Владислав, учень 8 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

36.  Малюга Владислав, учень 8 класу Корсунь-Шевченківського ліцею Корсунь-Шевченківської районної ради

37.  Матвійчук Марія, учениця 8 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради

38.  Міщенко Павло, учень 8 класу Межиріцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Канівської районної ради

39.  Поліщук Ігор, учень 9 класу Катеринопільського ліцею Катеринопільської районної ради

40.  Коломієць Анна, учениця 9 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

41.  Вірста Анастасія, учениця 9 класу Золотоніської гімназії ім. С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради

42.  Бондаренко Юлія, учениця 9 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради

43.  Завгородня Анастасія, учениця 9 класу Оксанинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради

44.  Васильчук Максим, учень 9 класу Золотоніської спеціалізованої школи № 2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради

45.  Копитчак Олексій, учень 9 класу Ладижинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради

46.  Бурлаченко Яна, учениця 9 класу Цибулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради

47.  Денисюк Катерина, учениця 10 класу Уманської міської гімназії Уманської міської ради

48.  Чиж Анна, учениця 10 класу Черкаської гімназії №9 Черкаської міської ради

49.  Труш Артем, учень 10 класу Смілянського природничо-математичного ліцею Смілянської міської ради

50.  Мелекесцева Аліса, учениця 10 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

51.  Буз Андрій, учень 10 класу Шполянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Шполянської районної ради

52.  Байда Олексій, учень 10 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.В.Васильченка - гімназія» Драбівської районної ради

53.  Карлов Євген, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею Черкаської міської ради

54.  Коваленко Юрій, учень 11 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 Черкаської міської ради

55.  Сухобрус Олександр, учень 11 класу Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 Смілянської міської ради

56.  Джулай Анастасія, учениця 11 класу Кам’янського еколого-економічного ліцею Кам’янської районної ради

57.  Декар Марина, учениця 11 класу Бабанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Уманської районної ради

 

 

Методист ЧОІПОПП                                  О. М. Козлова

Переглядів: 1088 | Додав: козлова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 2
1
1 KotykR   [Матеріал]
Коли буде відомий список учнів, які їдуть на Всеукраїнську олімпіаду? Яка квота учасників від Черкаської області цього року на ВсеУкрі?

0
2 козлова   [Матеріал]
Роман Юрійович! Перші місця їдуть точно, тому свого учня продовжуйте готувати. Успіхів!

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]