Вівторок, 20.04.2021, 06:06
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 215
Статистика

Пользователи: 387
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Математика, логіка, інтелект
Головна » 2015 » Квітень » 24 » ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ РОБОТИ ТВОРЧОЇ ГРУПИ!
07:12
ПІДВОДИМО ПІДСУМКИ РОБОТИ ТВОРЧОЇ ГРУПИ!
      Протягом двох років у Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників працювала обласна творча група, до складу якої входили учителі математики та інформатики, над проблемою: Використання хмарних технологій у розробці навчально-пізнавальних проектів (технологія веб - квест). Метою групи було розробити та провести веб-квест для учнів 5-6 класів як спосіб активізації навчально-пізнавальної діяльності. У лютому – березні 2015 року було проведено веб-квест з математики та інформатики (патріотичного спрямування) для учнів 5 – 6 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
     Усі учні, які дійшли до фінального етапу і виконали його, отримали сертифікати учасника веб-квеста. Учні, роботи яких набрали більше балів за рейтинговою системою, зайняли відповідно І, ІІ , ІІІ місця.
Висловлюємо подяку та просимо відзначити на районному, міському рівні учителів, членів творчої групи, за якісне виконання завдань, які були поставлені.

Район (місто)

Учасник творчої групи

Навчальний заклад

1.                   

м. Золотоноша

Лискова Світлана Миколаївна

Золотоніська спеціалізована школа № 2 інформаційних технологій технологій Золотоніської міської ради

2.                   

м. Сміла

Тринченко Олена Леонідівна

Смілянський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» №15 Смілянської міської ради

3.                   

м. Умань

Петриченко Тетяна Миколаївна

Уманська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Уманської міської ради

4.                   

м. Черкаси

Іщенко Леся Олексіївна

Черкаська спец. школа І-ІІІ ст. № 33 Черкаської міської ради

5.                   

м. Черкаси

Бабенко Оксана Анатоліївна

Черкаський фізико-математичний ліцей

6.                   

м. Черкаси

Шевченко Ольга Павлівна

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Черкаської міської ради

7.                   

м. Черкаси

Антіпова Юлія Володимирівна

Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 32 Черкаської міської ради

8.                   

м. Черкаси

Демешко Юрій Юрійович

Черкаська гімназія № 31 Черкаської міської ради

9.                   

Городищенський

Гергель Ольга Василівна

Орловецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради

10.               

Звенигородський

Лисогор Таміла Веніамінівна

Стебненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Звенигородської районної ради

11.               

Золотоніський

Гмиря Людмила Олександрівна

Богуславецький навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради

12.               

Кам’янський

Скічко Тетяна Михайлівна

Косарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кам’янської районної ради

13.               

Смілянський

Савельєва Ірина Олександрівна

Березняківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Смілянської районної ради

14.               

Черкаський

Копил Віталій Васильович

Червонослобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Черкаської районної ради

15.                  

Чигиринський

Куцевол Світлана Володимирівна

Чигиринська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Чигиринської районної ради

16.               

Шполянський

Припіяло Сергій Олександрович

Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради

 

Методист лабораторії природничо-математичних дисциплін

 

О.М. Козлова

Зав. лабораторією – центром інформаційних технологій

 

В.М. Шемшур


Переглядів: 515 | Додав: козлова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]