П`ятниця, 17.05.2024, 09:04
Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гость
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 223
Статистика

Пользователи: 404
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
Математика, логіка, інтелект
Головна » Архів матеріалів

Конкурс інтерактивного плакату до 22 квітня – Міжнародного Дня Землі

(у рамках проекту «Міксіке в Україні»)

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнольносвітовим символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.

Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Пропозиція було схвалено і отримала широку підтримку жителів штату.

У 1990 році цей день було оголошено міжнародним святом. У 1992 День Землі став відзначатися в Україні як день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої планети.

У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

Пропонуємо з 24 квітня по 25 серпня 2017 року створити тематичний інтерактивний плакат до Дня Землі.

ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ

Інтерактивний плакат – це електронний освітній засіб нового типу, який забезпечує високий рівень залучення інформаційних каналів сприйняття наочності у навчальному процесі.

У цифрових освітніх ресурсах цього типу інформація представляється не відразу, вона "розгортається" залежно від дій користувача, який керує нею за допомогою відповідних кнопок. Інтерактивний плакат за своєю суттю – це інтерактивний засіб надання інформації, демонстрації матеріалу.

Для успішного створення інтерактивних плакатів вчитель повинен володіти певними навиками і вміннями роботи з комп’ютерними програмами і Інтернетом. Для створення плакатів можна використати такі програми як PowerPoint, Glogster, Thinglink та багато інших. Вони дозволяють додавати і видозмінювати елементи плаката, наповнювати його необхідним матеріалом.

Критерії оцінювання інтерактивного плаката.

 Конкурсні роботи необхідно надсилати організаторам конкурсу. Форма (прийом робіт буде відкрито з 5 червня 2017 року).

Перш ніж приступати до створення плаката, необхідно:

  • визначити тему плаката;
  • визначити мету і завдання;
  • зібрати необхідні мультимедійні матеріали;
  • продумати структуру майбутнього плаката та визначити взаємозв'язки елементів і розташування їх.

Сам інтерфейс інтерактивного плаката повинен бути яскравим, простим і зручним. При його розробці необхідно враховувати і те, що він, в першу чергу, призначений для передачі інформації, він повинен мати зворотний зв'язок для надання необхідної інформації: графічної, текстової, відео, аудіо.

Але головна умова інтерактивного плакату (на відміну від традиційних презентацій) – структура плакату не повинна бути лінійною, окрім того, порядок відкриття інтерактивних елементів визначає сам учень або вчитель, який працює з плакатом.

Детальніше про вимоги до створення інтерактивного плакату та умови участі можна прочитати на сайті «Міксіке в Україні» (http://miksike.net.ua)

  

Переглядів: 700 | Додав: козлова | Дата: 26.05.2017 | Коментарі (0)

Надійшли книжки "Інформаційний вісник Кенгуру. Всеукраїнський етап. 2016-2017" для учасників всеукраїнського етапу конкурсу. Просимо методистів РМК організувати отримання матеріалів у КНЗ "ЧОІПОПП ЧОР" (каб. 2307).
Методист  О. Козлова.
Переглядів: 539 | Додав: козлова | Дата: 30.03.2017 | Коментарі (0)

Змінюймо українську школу разом: 22 березня на порталі EdEra розпочинається 2-га сесія обговорення навчальних програм для 5-9 класівЗ 22 березня до 2 квітня усі бажаючі зможуть ознайомитися та внести свої пропозиції до проекту оновлених навчальних програм для 5-9 класів. Враховуючи масштаби проробленої роботи, час на другу сесію обговорення було збільшено – як і перша сесія, воно триватиме 12 днів.
Переглядів: 558 | Додав: козлова | Дата: 15.03.2017 | Коментарі (0)


3-4 березня 2017 року у м. Дніпрі, відповідно до Плану роботи Міністерства освіти і науки України на 2017 рік та плану реалізації міжнародного україно-естонського освітнього проекту «Міксіке в Україні» у 2016-2017 н. р. (лист від 05.10.2016 № 2/2-14-2040-16), відбувся Національний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне-2017 (далі – Національний фінал).

На Національний фінал Прангліміне-2017 були запрошені переможці і призери обласних та онлайнового відбіркових фінальних змагань у складі команд, сформованих за результатами цих змагань та загальнонаціональним рейтингом учасників обласних та онлайнового фінальних змагань.

Наша область була представлена командою з шести осіб:

1.  Сабадин Сергій Олександрович, учитель Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей» Христинівської районної ради;

2.  Вараниця Таїсія Михайлівна, учитель Углуватського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів» Христинівської районної ради;

3.  Рога Тетяна, учениця 9 класу Верхняцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-ліцей» Христинівської районної ради;

4.  Корепанов Олександр, учень 2 класу Кам'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Кам'янської районної ради;

5.  Партика Вероніка, учениця 6 класу Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради;

6.  Веремієнко Віталій, учень 9 класу Золотоніської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Золотоніської міської ради.

Учасники Національного фіналу змагалися у п’ятиборстві у шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи), дослідники (4-6 класи), дівчата (7-11 класи), хлопці (7-11 класи), сеньйорити, сеньйори.

В рамках проведення Національного фіналу з усного математичного рахунку Прангліміне-2017 проведені майстер-класи для учнів-учасників Національного фіналу Прангліміне-2017, координаційна рада обласних координаторів проекту та круглий стіл з обміну досвідом педагогів, які активно використовують онлайнову платформу проекту «Міксіке в Україні», беруть участь у роботі партнерських груп тощо.

Дякуємо учителям, які активно долучилися до цього проекту та запрошуємо інших освітян активно використовувати онлайнову платформу проекту «Міксіке в Україні» для організації та проведення навчальних змагань серед учнів школи, між учнями різних шкіл області або країни, спілкування з колегами з метою професійного розвитку, створення та використання власних навчальних онлайн матеріалів.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 627 | Додав: козлова | Дата: 06.03.2017 | Коментарі (0)

У першій сесії обговорення навчальних програм базової школи взяли участь понад 900 користувачів, які залишили 7 тисяч коментарів і пропозицій. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти.

Найбільш обговорюваними програмами стали програми з історії, зарубіжної літератури та математики.

За словами координатора проекту з оновлення програм Сергія Горбачова, пропозиції, що надходили були дуже різними – від глобальних змін до уточнення термінів у назвах тем.

«Загалом обговорення було більш ніж продуктивним, у більшості випадків модераторам вдалося зберігати дискусію у конструктивному руслі і отримати величезну кількість змістовних дописів», – зазначив Горбачов.

У Міносвіти повідомляють, що до 7 березня робочі групи за участі модераторів розглядатимуть пропозиції, надані коментаторами, а також працюватимуть над впровадженням компетентнісного підходу.

Також планується виокремлення в навчальних програмах таких інтегрованих наскрізних тем, як «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров'я і безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність».

«У результаті вчителі отримають до підручника також набір навчальних матеріалів, які можна буде використовувати не лише для вивчення тем з основних предметів, а й щоб побіжно вивчати наскрізні теми. Наприклад, «підприємливість і фінансова грамотність» може даватися дитині в межах математики – задачі на вивчення відсотків можуть вчити дітей формувати власний бюджет чи вираховувати відсотки по кредиту тощо», - зазначають у міністерстві.

У відомстві повідомили, що до 15 березня робочі групи формуватимуть новий проект програм з урахуванням пропозицій онлайн обговорення та з наскрізними темами. Також буде створено таблицю, в якій детально пояснюватиметься, які пропозиції були прийняті, які ні й чому.

Ознайомитись та запропонувати зміни до нового варіанту програм 5-9 класів можна буде під час другої сесії онлайн обговорення на порталі EdEra, що триватиме з 15 до 22 березня 2017 року.

Переглядів: 508 | Додав: козлова | Дата: 06.03.2017 | Коментарі (0)

За результатами двох турів визначено переможців ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади юних математиків.
Переглядів: 845 | Додав: козлова | Дата: 23.01.2017 | Коментарі (0)

14 січня у Черкасах на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 відбувся обласний фінал змагань з усного математичного рахунку Прангліміне в режимі он-лайн, яке проводиться на освітньому сайті Міксіке. Слід відмітити досить високу активність у перших етапах змагань, що проводились у навчальних закладах: всього взяли участь 2798 осіб.

В обласному змаганні брали участь переможці перших трьох етапів змагань, які відбувались у навчальних закладах, і визначали їх за двома кращими з трьох отриманих результатів. Всього змагалось 39 учасників по шести вікових категоріях: чомучки (1-3 класи, дослідники), дослідники (4-6 класи), дівчата 7-11 класи, хлопці 7-11 класи, сеньйорити і сеньйори (учителі).


Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Переглядів: 681 | Додав: козлова | Дата: 18.01.2017 | Коментарі (0)

15  січня 2017 року відбувся  І тур ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади юних математиків. В олімпіаді взяли участь 25 команд з усіх міст і районів, крім Жашківського., загальна кількість учасників - 122. За результатами перевірки робіт, з урахуванням апеляції, переможцями І туру стали 60 учнів, які запрошуються на ІІ тур.
ІІ тур відбудеться 21 січня в Черкаському ОІПОПП, початок - о 9-00 год.

Переглядів: 726 | Додав: козлова | Дата: 18.01.2017 | Коментарі (0)

Вітаємо на початку нового 2017 року з щирими побажаннями

професійних успіхів та великого натхнення протягом всього року.

Для подальшого надання безкоштовної методичної підтримки вчителям, вихователям та методистам  видавництво "Ранок" запрошує всіх освітян з 16.01.17 до 28.01.17 приєднатися до вебінарів зимової сесії  онлайн - проекту "Інтерактивна школа творчого вчителя". У вкладеному файлі програма заходів.

Всім учасникам, як завжди, буде надіслано сертифікати. А школи, що переможуть за кількістю учасників,  знову отримають подяки та кращі зразки корисної навчальної літератури від видавництва "Ранок".

Для участі у вебінарах необхідно зареєструватися за адресою: http://www.ranok.com.ua/webinar.html/

З повагою,

Директор видавництва "Ранок"                   Круглов Віктор Володимирович

Переглядів: 616 | Додав: козлова | Дата: 13.01.2017 | Коментарі (0)

Шановні колеги!

 

Навчально-науковий інститут фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького спільно з КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» вітає всіх учителів природничо-математичних дисциплін із Новим Роком та Різдвом Христовим та запрошує до участі в черговому засіданні Міждисциплінарного методичного семінару "Нова школа: фізика та математика" для вчителів фізики і математики. Запрошуємо до участі й учителів інформатики.

Маємо приємність повідомити, що в першому засіданні Міждисциплінарного методичного семінару, яке відбулося 3 листопада 2016 року, взяли участь понад 180 учителів фізики, математики та інформатики з усіх районів Черкаської області. Серед питань, що викликали активне зацікавлення учасників семінару, відзначимо питання розробки сучасних підручників з фізики, математики та інформатики. Ми раді анонсувати участь у нашому семінарі знаних в Україні авторів, які презентують власний доробок та проведуть майстер-класи для учасників.

Відчуваючи потребу відповідати на непрості виклики сьогодення в сфері середньої та вищої освіти України, ми продовжуємо працювати над становленням нашого семінару як корисного майданчика для генерації, розвитку й упровадження передових ідей та ініціатив учителів і викладачів дисциплін фізико-математичного профілю різних навчальних закладів. Девізом нашого семінару є "Фізмат освіта – крок у майбутнє”.

Усім активним учасникам і доповідачам Міждисциплінарного методичного семінару планується видавати відповідні Сертифікати.

Засідання Міждисциплінарного методичного семінару "Нова школа: фізика та математика" відбудеться: 10 січня 2017 року об 11 год.

Місце проведення – м. Черкаси, бульв. Шевченка, 79, ЧНУ, корпус №3, ауд. 301.(читай далі)

Переглядів: 552 | Додав: козлова | Дата: 02.01.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 20 21 »